דלג לתוכן

אגרת ראש המועצה

הורים יקרים,

אמש קיבלת רשת אמי״ת החלטה לאור תהליך ארוך ומורכב ששיאו היה הדיון בבית משפט.

ביום ראשון האחרון בישיבה משותפת עם הרשת (המנכ״ל והסמנכ"ל) ארגון המורים (היו"ר ומזכירת סניף דרום), הצלחנו לקיים דיאלוג כן וגילינו כצפוי שהמשותף רב על השונה. זאת בתנאי שעוצרים את השיח המתלהם.

אני מאמין שניתן באמת לצאת יחד לדרך חדשה.

הישיבה הסתיימה בהסכמה לתת "שקט" לרשת לקבל החלטות ולעצב את המשך העבודה.

חשוב לי להדגיש, השינוי עדיין לא כאן, עדיין צפויים מאבקים ואי הסכמות, התמיכה שלכם, לאורך הדרך, השמעת הדעות, גם כאלו שהיו הפוכות לשלנו היא חשובה ואפילו קריטית.

המשימה של כולנו, החל מרגע זה היא להמשיך לעמוד לצד הרשת במסע שרק התחיל, מסע שכל כולו בסימן שאיפה למצוינות בתיכון שלצערי הרב, סבל במשך שנים רבות מהחלטות לא ענייניות של מקבלי ההחלטות במועצה.

הרשת תתחיל באופן מידי בתהליך איתור עבור מנהל חדש לבית הספר. עד למינוי מנהל חדש, ימלא את התפקיד מנהל קהילת הדרום ברשת "אמי"ת", אביגדור וייצמן, איש חינוך מנוסה ורב זכויות שמכיר היטב את התיכון ואת צרכיו ושיאפשר פתיחה חלקה וטובה לשנת הלימודים הקרובה. אנו נסייע לרשת  "אמי"ת" ככל שיידרש על ידה לאיתור מנהל קבוע חדש בהקדם, במקביל לניהול פתיחת שנת הלימודים בצורה הטובה ביותר.

הורים יקרים, כמי שמפקידים בידינו את היקר לכם מכל – דור העתיד של כולנו, אני מבקש את תמיכתכם ואת הגיבוי שלכם לעמוד לצד רשת "אמי"ת" במסע זה. חינוך איכותי וראוי לתלמידים שלנו הוא התוצאה המיוחלת ואליו אנו שואפים תמיד – גם כעת.

 

בברכת שנת לימודים פוריה ומוצלחת,

קובי אביבי,

ראש המועצה

אגרת ראש המועצה

Skip to content