דלג לתוכן

בעזרת הסברה ננצח את הקורונה

 

 

המועצה האזורית באר טוביה משלבת זרועות יחד עם פיקוד העורף, הנהגות הישובים ועובדי המועצה ומקיימת פעילות הסברה נרחבת בנושא קורונה במטרה לקטוע את התחלואה בנגיף. ראש המועצה האזורית באר טוביה, קובי אביבי: "אני מודע לכך שהתקופה הזו אינה פשוטה, היא מאתגרת ומחייבת לגלות סבלנות רבה, אורך רוח ובעיקר לגלות תקווה ולדעת שהכל יסתיים בסוף"

 

המועצה האזורית באר טוביה ממשיכה בפעילות למניעת שרשרת ההדבקה ולהפחתת מספר חולי הקורונה בישובים. נכון להיום, יש מעל 200 חולי קורונה מאומתים במועצה ולכן בימים אלה החלה המועצה, בשיתוף עובדי המועצה, פיקוד העורף והנהגת הישובים, בפעילות הסברה נרחבת בישובים אודות נגיף הקורונה ולהעלות את המודעות לסכנת החיים אם לא יקפידו על הנחיות משרד הבריאות. ההסברה מתמקדת תחילה בישובים בהם התחלואה גבוהה, כמו בשתולים ובשדה עוזיהו.

 

ראש המועצה, קובי אביבי, התלווה היום לסיור בישובים והדגיש את חשיבותה הרבה של המטרה- להציל חיים "אני מודע לכך שהתקופה הזו אינה פשוטה, היא מאתגרת ומחייבת לגלות סבלנות רבה, אורך רוח ובעיקר לגלות תקווה ולדעת שהכל יסתיים בסוף", אמר ראש המועצה והוסיף: "עד אז, עלינו להמשיך לשמור על ריחוק חברתי, לעטות מסיכות ולצאת אך ורק לצורך חיוני. אני מברך את פקע"ר, עובדי המועצה והנהגת הישובים על הפעילות המבורכת".

 

 

 

 

Skip to content