דלג לתוכן

יום הולדתו ה – 86 של חנן חסיד

לכבוד יום הולדתו ה – 86 של חנן חסיד, ראש המועצה הקודם של המועצה האזורית באר טוביה, אירח אותו ראש המועצה המכהן, דרור שור בלשכתו על-מנת להודות לו על פועלו ולאחל לו בריאות איתנה ואריכות ימים.
חנן חסיד, תושב ניר-בנים, שימש כראש המועצה האזורית באר טוביה במשך 28 שנים וזכור לטובה בשל תרומתו הרבה לקידומה ופיתוחה של המועצה.

יום הולדתו ה – 86 של חנן חסיד
ראש המועצה דרור שור חשב כי לאור התהליכים המבורכים המתקיימים במועצה בשנים האחרונות, נכון יהיה לפגוש את חנן ולסקור בפניו את כלל פעילויות המועצה המתקיימות כעת ואת אלו המתוכננות לשנים הבאות.
בראשית דבריו הודה ראש המועצה לחנן חסיד על פועלו ותרומתו ארוכת השנים למועצה האזורית באר טוביה ולמען תושביה. עוד סקר דרור בפניו באריכות את התוכניות ארוכות הטווח אשר המועצה מקיימת בתחומי החינוך במועצה ותיאר את ההתמודדויות המורכבות שהוא מנווט בשנים האחרונות כנגד נסיונות חוזרים ונשנים של רשויות שכנות, לנגוס נתחים מהכנסותיה של המועצה האזורית באר טוביה מאזורי מסחר ותעשיה שהיא בעצמה יזמה וקידמה.
יחד עם זאת הסביר ראש המועצה דרור לחנן חסיד כי המועצה רואה חובה לעצמה לשתף את העיר קרית מלאכי בפעילות הברוכה המתבצעת במועצה וכי הוא פועל כל העת אל מול משרד הפנים והאוצר לנסות ולאשר העברה של חלק מהכנסות המועצה מבסיס חצור, אשר אותו הקימה המדינה, לעיר קרית מלאכי, מהלך אשר עד עתה טרם אושר ע"י הגורמים הממשלתיים, בעיקר בשל התנגדויות שמרימות רשויות אחרות.
חנן חסיד הבהיר כי הוא שותף לתפיסתו זו של ראש המועצה, הודה לדרור על האירוח, הסקירה המקיפה וציון יום ההולדת. חנן איחל לדרור שור הצלחה רבה בפועלו והמשך עשיה פוריה למען המועצה האזורית באר טוביה ותושביה.

Skip to content