דלג לתוכן

מכתב להורים

מכתב להורים עדכוני קורונה בחינוך

 

עדכון להורים

 

הורים יקרים,

 

המועצה האזורית באר טוביה שמחה לפתוח מחדש את גני הילדים במסגרת ההקלות בסגר. למרות שקיבלנו התראה קצרה על מועד פתיחת הגנים, הגננות והסייעות עשו מאמצים כבירים על מנת להכשיר את מרחבי הלמידה בגנים ולאפשר את פתיחתם במועד. הבוקר הן קיבלו בזרועות פתוחות ובחיוך רחב את ילדינו היקרים.

 

חשוב לציין שכ-80 אחוז מהילדים התייצבו ליום הראשון בגנים, נתון המבטא את אמון ההורים במערכת ובצורך של ההורים בשילובם במסגרת המוכרת.

 

ברצוני לעדכן אתכם כי על פי מתווה הממשלה גם המועצה האזורית באר טוביה תפעיל את גני הילדים למשך חמישה ימים בשבוע, כאשר יום שישי יהיה יום חופש. הסיבה לכך היא שבגני הילדים מועסקים גם צוותים משלימים, גננות וסייעות, כדי לאפשר את יום המנוחה השבועי שהן זכאיות לו.

 

למידה לאורך חמישה ימים תאפשר את נוכחותם של צוותים קבועים, תגבור הגנים הגדולים, מתן מענה רגשי וליווי מקצועי לצוות הקבוע שמחויב במענה מקצועי בעת הזו ועוד.

 

ברצוני להודות לשותפות לדרך- לגב' דורון חנין מנהלת מחלקת החינוך במועצה ולגב' אביבה גרשון מנהלת מדור גנים במועצה ולכל צוותי החינוך. תודה גדולה שלוחה גם לכם התושבים, על החוסן הקהילתי שאתם מבטאים בעת הזו.

 

להזכירכם, יש לנקוט משנה זהירות ולא לשלוח את הילדים אם יש להם חום, או שאינם חשים בטוב.

אני מאחל לילדים, להורים ולצוותים החינוכיים בריאות איתנה. האחריות היא של כולנו ויחד נשמור על באר טוביה ירוקה ונחזור בשמחה לשגרה בבאר טוביה.

 

שלכם,

קובי אביבי

ראש המועצה האזורית באר טוביה

 

Skip to content