דלג לתוכן

נערכים לפתיחת שנת הלימודים

בתמונה מימין לשמאל: שלומי שמאי - סגן ראש המועצה. רון אבנית - מנהל ממ"ד יד-חזון. סימה עטיה - מנהלת מבואות. תומר אמנו - מנהל תיכון ממ"ד באר-עמ"י. דרור שור - ראש המועצה. שרל'ה שגיב - מנהלת נופים. חזי שגיב - מנהל תיכון מקיף באר טוביה. נטע פרץ - מנהלת חטיבת הביניים. בלה רוזנברג - מנהלת רגבים

מנהלי בתי הספר של המועצה האזורית באר טוביה נפגשו היום עם ראש המועצה, דרור שור, זאת במסגרת ההערכות המועצתית לפתיחת שנת הלימודים ביום חמישי הקרוב.
מפגש מסורתי זה של ראש המועצה עם מנהלי בתי הספר, המתקיים מדי שנה סמוך למועד פתיחת שנת הלימודים, מטרתו לוודא כי בתי הספר ערוכים בצורה הטובה ביותר לקליטת התלמידים.
ראש המועצה חידד בפני המנהלים את תפיסתו כי במועצה האזורית באר טוביה "החינוך הוא בראש" ובהתאם לתפיסה זו דלתו פתוחה בפניהם בכל עת וכי כל מנהלי המועצה ועובדיה רתומים ומחוייבים לתפיסה ערכית זו.

בישיבה בירך דרור את המנהלים החדשים של בתי הספר, חזי שגיא מנהל התיכון, נטע פרץ, סגנית מנהל התיכון האחראית על חטיבת הביניים ורון אבנית מנהל הממ"ד יד-חזון.

עוד ביקש ראש המועצה ממנהלי בתי הספר להעביר לכל צוותי ההוראה את הערכתו הרבה לפועלם, אשר הודות להם, בשילוב השקעה תקציבית עצומה של המועצה, זוכים בתי הספר היסודיים שלנו מדי שנה לפרסים והערכה מקצועית רבה, בכל התחומים. תיכון ממ"ד באר-עמ"י הופך להיות מוקד משיכה מרכזי לכל החפצים בחינוך תיכוני ממלכתי-דתי בזכות איכות ההוראה בו. תיכון מקיף באר טוביה ממוקם בצמרת בתי הספר התיכוניים בישראל בהישגיו הערכיים, החברתיים והלימודיים.

הישגים אלה הינם תוצר של חינוך שמתחיל בבית, ממשיך לגן, לבית הספר היסודי והלאה והם ההוכחה כי שילוב נכון בין מורים טובים ומערך תמיכה מקצועי של הרשות המקומית ממקסם את סיכויי ההצלחה של התלמידים.

בסיום הישיבה נפגשו מנהלי בתי הספר עם מנהלי המחלקות של המועצה וביצעו תיאומים אחרונים לקראת יום חמישי.

Skip to content