דלג לתוכן

תיכון באר טוביה

קובי אביבי, ראש המועצה האזורית באר טוביה: "לא ניתן לאף אחד להחזיק את ילדינו כבני ערובה!

"סכסוך העבודה של ארגון המורים אינו אלא החלטה פרועה וחסרת אחריות, בעיקר בימים אלה של קורונה, שנודף ממנו טעם לפגם ולכאורה נובע ממניעים פוליטיים", כך אמר השבוע ראש המועצה קובי אביבי. על רקע סכסוך העבודה התקיים השבוע דיון בבית הדין לעבודה בו הציע השופט לצדדים להגיע להסכמות בטרם התערבותו

 

ראש המועצה האזורית באר טוביה, קובי אביבי, אמר השבוע בדיון בבית הדין לעבודה כי הוא יפעל בנחישות לפתיחת שנת הלימודים בתיכון אמי"ת באר טוביה, חרף הכרזת סכסוך עבודה מצד ארגון המורים. בית הדין שלח את הצדדים לגישור אחרון, בניסיון למנוע את השביתה.

 

להחלטת בית הדין, התייחס ראש המועצה, קובי אביבי: "לא ניתן לאף אחד להחזיק את ילדינו כבני ערובה! סכסוך העבודה של ארגון המורים אינו אלא החלטה פרועה וחסרת אחריות, בעיקר בימים אלה של קורונה, שנודף ממנו טעם לפגם ולכאורה נובע ממניעים פוליטיים. אני סמוך ובטוח כי גם אם במסגרת הגישור לא נגיע להבנות, בית המשפט יראה עין בעין את טובת התלמידים ויאמר את דברו בנחרצות. אני מודה לרשת אמי"ת ולהורים שנתנו לנו גיבוי היום בבית המשפט".

 

בשנת הלימודים תשפ"א אמורה רשת אמי"ת להיכנס לראשונה לניהול תיכון באר טוביה. עם זאת, בשל מחלוקות שונות בין צוותי ההוראה לרשת אמי"ת בדבר כניסתה של המנהלת המיועדת, הכריז ארגון המורים על סכסוך עבודה, אשר אמור לשבש את פתיחת שנת הלימודים.

בדיון שהתקיים היום טענו נציגי רשת אמי"ת לביטול הסכסוך, כמו גם היועץ המשפטי של המועצה.

 

ביום ראשון הקרוב יתקיים מפגש גישור בינו לבין רשת אמי"ת, ארגון המורים ומשרד החינוך. ככל ולא יגיעו להסכמה, יתקיים דיון אחד בבית הדין ובסופו יינתן פסק דין.

חינוך מתחיל בדוגמא אישית

בהמשך לסכסוך העבודה המתוקשר, עליו הכריז ארגון המורים בנושא פתיחת שנת הלימודים בתיכון אמי"ת בבאר טוביה לבין המועצה ורשת אמי"ת, פרסמה הבוקר המורה אלין מלול, מורה בתיכון, את אשר על ליבה. אלין כתבה כי נמאס לה לשתוק נוכח הסכסוך ומעבירה מסר חד וברור: גם בסכסוך עבודה ומחלוקות, בטח בנושא חינוך, יש לתת דוגמא לילדים. מצ"ב הקישור לפוסט:

 

https://www.facebook.com/100011023020817/posts/1178024869241603/?d=n

 

 

Skip to content