דלג לתוכן

ראש המועצה קובי אביבי: חשבון פתוח ל"גוגלה" בחינם

מרחיבים אופקים: כל ילדי גני החובה שלומדים במועצה האזורית באר טוביה יקבלו הטבה- קוד לחשבון "גוגלה" בחינם. מדובר בתוכנות למידה, כמו זו המצויה בגני הילדים, שתאפשר לתלמידים הרכים ללמוד ולהרחיב אופקים גם בבית. ראש המועצה קובי אביבי: "מדובר בכלי חשוב להקניית למידה והעשרה גם מחוץ למסגרת שעות הלימודים בגן"

 

בתחילת משבר הקורונה, שפרץ באמצע שנת הלימודים תש"ף, עברו תלמידי ישראל ללמידה מרחוק באמצעות הזום. גם ילדי הגנים נאלצו להתמודד עם המצב החדש ולקיים מעת לעת שיעורים וירטואליים עם הגננת שלהם, מרחוק.

בעקבות המציאות החדשה של הקורונה וכחלק מהתמודדות עם תרחיש של סגר כללי, החליט ראש המועצה האזורית באר טוביה, קובי אביבי, לחזק את התשתית האינטרנטית ללמידה בגני החובה.

לפיכך, הורה ראש המועצה על אישור מיוחד לכל הילדים ב-24 גני החובה במועצה, כ-700 במספר, להתחבר באמצעות קוד וסיסמה אל התוכנה הלימודית "גוגלה", אשר מקנה ערכי למידה ומיומנויות לימודיות כחלק מההכנה לכיתה א' וגם להעשרה כללית, כולל משחקים.

אם כן, סביבת הלמידה המקוונת מוכרת לילדי גן החובה, תהיה זמינה , החל מתשפ"א, הם יוכלו להנות ממנה גם בבית, ככל שיחפצו בכך, לאחר שעות הלימודים. מדובר בכלי למידה לכל דבר, אשר מאושר על ידי משרד החינוך לשכבת הגיל הרך.

ראש המועצה, קובי אביבי: "לקראת שנת הלימודים תשפ"א, הבאה עלינו לטובה, אנו נדרשים להתאים את עצמנו בהמשך למציאות החדשה בצל הקורונה. הלמידה במסגרות החינוך לא תהיה כפי שהכרנו ולשם הרחבת האפשרויות הלימודיות בגיל הרך, החלטנו שיש טעם לחזק את התשתית הלימודית ולהעמיק את הלמידה החוויתית בקרב ילדי גן חובה. אני מאחל לתלמידים שנת לימודים פורייה ומוצלחת".

 

Skip to content