דלג לתוכן

עידוד עסקים

חוסן קהילתי מתחיל בעידוד העסקים

המועצה האזורית באר טוביה מקיימת בימים אלה מספר פעולות לעידוד הצריכה בבתי עסק מקומיים, מקיימת עבורם הדרכות מקצועיות וייעוץ אישי וגם ממליצה על שני בתי עסק נבחרים בשבוע. "חוסן קהילתי מתחיל בעידוד העסקים המקומיים", אמר ראש המועצה, קובי אביבי

 תקופת הקורונה היא מאתגרת, לא פשוטה ודורשת חשיבה מחדש, הן במרחב האישי, הן במרחב הציבורי ובעיקר כבעלי עסקים עצמאיים. במועצה האזורית באר טוביה החליטו לקחת את הנושא צעד אחד קדימה ולנקוט בתוכנית רחבה לעידוד הצריכה המקומית ואף סיוע בהכשרה מקצועית של בעלי העסקים. "חוסנה של קהילת באר טוביה מתחיל בעידוד בעלי העסקים המקומיים", אמר ראש המועצה האזורית באר טוביה, קובי אביבי. "כולו מכירים את התוצרת המקומית, הטריה והייחודית של תושבי המועצה שלנו. זה הזמן לגלות ערבות הדדית וקהילתית ולצרוך מבתי העסק המקומיים".

המהלך הראשון שבו נקטה המועצה הוא הקמת פלטפורמה דיגיטלית בשם "הקניון הווירטואלי" של באר טוביה, שמציג, בקלות רבה, את מפת העסקים של המועצה ובאמצעותה ניתן לבצע קניות ומשלוחים. "בדרך זו, של צריכת מוצרים כחול לבן בכלל ומתוצרת מקומית בפרט, אנו מעודדים את הכלכלה ומגבירים את הערבות ההדדית המאפיינת את המרחב הכפרי שלנו", הסביר ראש המועצה. עשרות העסקים הם במגוון תחומים: מסעדות, קונדיטוריה ובתי קפה, תוצרת חקלאית, מדיה ודפוס, הלבשה והנעלה, משתלות פרחים ועציצים, תרבות הפנאי וגם נותני שירות, מתנות לסוף שנה. יש גם עסקים בתחום בעלי חיים, ילדים, רפואה משלימה, קוסמטיקה וטיפוח, קורסים וסדנאות, אומנות ויצירה ועוד.

היכנסו לקישור הבא: https://bit.ly/2WfO55d

יש לכם עסק ולא הצטרפתם❓ זה הזמן❗

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ שלנו: https://chat.whatsapp.com/Idyg2anEd5k4PcORo55DhO

ושילחו לנו את הפרטים שלכם לכתובת הדוא"ל:

hilame@bee-tuvia.org.il

מעבר לכך, דאגה המועצה לייעוץ והכוונה עסקית עבור בעלי העסקים ללא עלות. לכן, אם אתם בעלי או בעלות עסקים עצמאיים, שמתגוררים בשטחה השיפוטי של המועצה האזורית באר טוביה, אתם זכאים להטבה. מדובר בפעילות שהמועצה מקדמת בשיתוף קהילת העסקים, כאשר הייעוץ יינתן בימי שני, שעת ייעוץ אחת לכל עסק, בין השעות 9:30-14:00. הייעוץ הינו באמצעות הכוונה אישית, ייעוץ שיווקי, היכרות עם הרשתות החברתיות, אסטרטגיה שיווקית ועסקית ועוד. מעוניינים לתאם פגישה? ניתן לפנות לקרן- 4760460-052 או באמצעות הדוא"ל: HAMATEOR@gmail.com ראש המועצה, קובי אביבי אמר כי : "הנגשת מידע עסקי כשירות לקהילת העסקים מוכיח שיש לעצמאיים במועצה שלנו כתובת ואוזן קשבת. אנו לצידכם ומכאן אני קורא לכם לנצל את ההזדמנות להכשרה מקצועית, שתניב לכם פירות בהמשך".

קרן זליגר, יועצת מטעם מעו"ף של משרד הכלכלה, היא זו שמובילה את קהילת העסקים המקומית המתגבשת בבאר טוביה. לדבריה, עידוד קהילת העסקים הקטנים היא חיונית מאוד, בעיקר כעת, על מנת לתת להם כלים ולהפוך את המצב הנוכחי להזדמנות לצמיחה. "קהילה חזקה בנויה מעסקים

חזקים ועסקים חזקים בנויים מקהילה חזקה", אמרה השבוע. מדי יום שני היא נמצאת במועצה ונותנת ייעוץ והכוונה למי שדורש. הפעילות להקמת הקהילה העסקית מתבטא בקבוצת וואטסאפ פעילה, נטוורקינג ומפגשים בזום, סדנאות וקורסים במחיר מסובסד וייעוץ. בנוסף, יש שיתוף פעולה מלא עם מחלקת רישוי עסקים, על מנת להקל לעסקים בימים אלה. מעבר לכך, מדי שבוע ממליצה המועצה על שני בתי עסק בדף הפייסבוק כחלק מעידוד הצריכה המקומית.

 

Skip to content