דבר המנהלת

בית ספרנו משרת את כל יישובי המועצה האזורית ומהווה בית לכל הילדים מכיתה ז` ועד י"ב, כ-2000 תלמידים הלומדים ב 76 כיתות. בית-הספר משתרע על פני כ- 100 דונם ובו מבנים קטנים ואינטימיים ומרחבי דשא ועצים רבים. גם בדרך זו אנו מבטאים את הקשר לאופיו הכפרי-חקלאי של אזורנו. בבית-הספר נפגשים ילדים מכל קצות האזור, והוא מסייע להם לצמוח כחברה מלוכדת. אני רואה לנגד עיני את הקהילה של המועצה האזורית באר-טוביה, המתגוררת ב-23 מושבים, בעוד שנות דור: קהילה מאוחדת, ללא אפליה, עם עזרה הדדית, קהילה ערכית, משכילה ומבוססת כלכלית; קהילה הזוכרת לטובה את בית-הספר התיכון שלה ואשר ממשיכה לשלוח אליו את הדור הבא מתוך אמון ושיתוף פעולה.
אני רואה בחינוך הילדים להיות יהודים, ציונים ובני אדם אנושיים ברוח מגילת העצמאות של מדינת ישראל את משימתו החשובה ביותר של בית-הספר. כדי לעמוד במשימה זו, וכדי לאפשר לכל ילדה וילד להצליח בחייהם האישיים בהווה ובעתיד, עמל צוות המורים והעובדים במסירות רבה ומוכן לנסות ולפתור כל בעיה. גם אני, כראש הצוות, עומד לרשותכם.

תאור

ביה"ס התיכון הינו בי"ס 6 שנתי הקולט את תלמידי האזור מכל היישובים מכיתה ז' ועד יב'. חטיבת הביניים והחטיבה העליונה משלימות האחת את השניה ומשמשות ברצף אחד ככור ההיתוך של האזור.

דיצה אדרי
מנהלת תיכון באר טוביה
08-858-5306