דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש המועצה

בן כהן
ראש המועצה
סמדר גולדפדר
מזכירת הלשכה
בניין המועצה קומה 1
קבלת קהל: בתיאום מראש
מרגלית סולטן
מזכירת סגן ראש המועצה

מוקד

שרית צמח
מזכירת המחלקה

מנכ"לית

ד"ר דנה סיון
מנכל"ית המועצה
נירית ברזני
מזכירת מנכל"ית
מורן גלט
רכזת קולות קוראים ומכרזים
טל אדיר
אחראית השירותים הדיגיטליים

ההון האנושי

שרון זיו ממן
מנהלת ההון האנושי
סתיו לוי
רכזת ההון האנושי
נועה מור יוסף
רכזת ההון האנושי

ישובים

אודל לחמני
אחראית מים וקיבוץ חצור
ענת עזרא
מזכירת מחלקת ישובים וחקלאות
שרונה עמר
נציגת הישוב במליאת המועצה
יוני מור
יו"ר הועד
מני מעודי
נציג הישוב במליאת המועצה
תמר פישל
נציג הישוב במליאת המועצה
דני בוקובזה
נציג הישוב במליאת המועצה
מזכירות הישוב עזריקם

מימי קושמרו
נציג הישוב במליאת המועצה
עדי נאמן
נציגת הישוב במליאת המועצה
אודי דניאלי
נציג הישוב במליאת המועצה
מזכירות הישוב נווה מבטח

מזכירות הישוב כפר ורבורג

אלי יוגב
נציג הישוב במליאת המועצה
מזכירות הישוב ינון

מזכירות הישוב חצור

המזכירות פתוחה בימים א'-ה' בין השעות 13:00 – 08:00
מזכירות הישוב בצרון

שעות פעילות המזכירות פתוחה בימים א'- ה' בין השעות 08:00 – 13:00
מזכירות הישוב בית עזרא

תומר זולר
נציג הישוב במליאת המועצה
מזכירות הישוב באר טוביה

גיל בן ציון
נציג הישוב במליאת המועצה
מזכירות הישוב אורות

ימי פעילות המזכירות מיום א' ועד יום ה': בימי א' ויום ד'- משעה 9.15 ועד שעה 13.00 ביום ג'- משעה 8.00 ועד שעה 13.00 אחה"צ משעה 16.00 ועד 18.30 ביום ה'- משעה 8.00 ועד 13.00
מזכירות הישוב אביגדור

שעות פעילות המזכירות פתוחה בימים א' – ו' בין השעות 08:00 – 14:00
אלכס גולדפרב
נציג הישוב במליאת המועצה
מזכירות הישוב אמונים

מזכירות הישוב גבעתי

מזכירות הישוב חצב

אפרים ברנס
נציג הישוב במליאת המועצה
דליה ימין
יו"ר הועד
מזכירות הישוב כפר אחים

שעות וימי פעילות מושב כפר אחים ימים א, ב, ד, ה, 08:00-15:00 יום ג' 08:00-13:00

מוסדות ועמותות

גיא פסח
מנכ"ל העמותה
אחווה, מועצה אזורית באר טוביה
עמותת המייסדים
מידע נוסף, לתיאום ביקור, להתנדבות, לתרומות
רון גל
מנהל בריכת ערוגות
מושב ערוגות

רשימת גני הילדים במועצה

סגן ראש המועצה

מוטי ארבל
סגן ראש המועצה

יועץ משפטי

תומר טבק
עו"ד במחלקה משפטית
עדן תורגמן
מזכירת המחלקה המשפטית

גזברות

ענבל ברמי
גזבר
אסתי כהן
מזכירת גזברות
תמי שלום
קופה

הנהלת חשבונות

זהבה רחמים

ענת קינן

מורלי בן אמו

איכות הסביבה

אביבה מסיקה
מנהל מחלקת איכות הסביבה
יעקב גרשון
פקח שפכים וביוב
איציק סלומון
מפקח גינון ותשתיות
דוד איפרגן
פקח
אבידן אזרק
מפקח איכות הסביבה
יוסי פריאנטה
פקח
שלום סויסה
פקח

ביטחון

טליה בידוש-זוהר
מנהלת התכנית לביטחון קהילתי
עופר איש רם
קב"ט
גדי ממן
קב"ט מוסדות חינוך
עומר ציפמן
סגן מ.ב.ה מתמי"ד מג"ב
רס"מ דודו ג'אנו
שוטר קהילתי
רס"ר עדי זערור
מב"ס מתמיד מג"ב באר טוביה
ג'ורג' שלום
מב"ס מתמיד מג"ב אמונים
חנן שיף
מנהל מחסנים ומקלטים

בתי ספר

דיצה אדרי
מנהלת תיכון באר טוביה
תומר אמנו
מנהל תיכון באר-עמי
סימה עטיה
מנהלת יסודי מבואות
ימית כהן
מנהלת יסודי יד-חזון
שגית איפרגן
מנהלת יסודי נופים
בלה רוזנברג
מנהלת בית ספר יסודי "רגבים"
דוריאן אלוני
מנהלת בית ספר יסודי "שדות"

גינון

גבייה

אהובה סבח
מנהלת מחלקת גבייה
יפה כהן ששון
עובדת גביה אחראית ישובים: אורות, נוה מבטח, ערוגות, שתולים, תימורים
סיגל אברג'יל
עובדת גביה אחראית ישובים: ינון, שדה עוזיה, אחווה
יעל אוחנה
עובדת גביה אחראית ישובים: גבעתי, אזה"ת עד-הלום, אזה"ת מבצע, שונות
לימור אלקובי
עובדת גביה אחראית ישובים ואזורי תעשייה : מושב אביגדור , אזה"ת באר טוביה , אזה"ת כנות
פנטה טקלה
אחראית מים וביוב
ליאת אלימלך
עובדת גביה אחראית אכיפה
ליאת נעים
עובדת גביה אחראית ישובים: אמונים, חצב, כפר ורבורג, ניר בנים
אתי מלכה
עובדת גביה אחראית ישובים: כפר אחים, ביצרון, תלמי יחיאל, עזריקם, עזר ובית עזרא.
עטרה סעיד


מזכירות מחלקת גבייה

דת

ציפי דמרי
מנהלת מדור דת

הנדסה, תשתיות ופרויקטים

חגי קול אינג'
מהנדס המועצה
איגור גיט
מהנדס מפקח תשתיות
שושן זגדון
מהנדס מפקח
תכלת גמליאל
מזכירת המחלקה

וטרינריה

ד"ר ואדים איסקוביץ'
רופא וטרינר רשותי
רות דמתי
מזכירת המחלקה

ו.מקומית תו"ב

אינג' חגי קול
מהנדס הועדה והועדה המקומית לתכנון ובנייה
אביבית ארביב
מזכירת הוועדה לתכנון ובנייה
יוליה חיון
בודקת תוכניות
שגית דנין דהן
מידענית ובודקת היתרים
ברק צנחני
מידען ובודק היתרים
מעיין אלנקרי
מפקחת בניה
יעקב בן חמו
מפקח בנייה
אמיר סיני
מפקח בניה
דגנית זקרי
מנהלת הוועדה לתכנון ובנייה
מאיה קרמר
מידענית ובודקת היתרים
עדי עטייה
מפקחת בנייה

חינוך

מיכל אטד
מנהלת מדור לידה - 3
אופק
משרדי אופק
ענבל
רכזת אזור אופק
רגינה (רכזת אזור נבון)
רכזת אזור
אפרת נווה יוסף
מנהלת צהרונים וקייטנות
דורון חנין
מנהלת מחלקת חינוך
אביבה גרשון
מנהלת מדור גנים
מרה מרו סנבטו
מנהלת מדור חינוך מיוחד
מירי נעים
ריכוז הסעות חינוך מיוחד ומלגות
אתי דויטש
קב"ס
מאי אלפסי
מזכירה מחלקת חינוך

ישובים

עדי לוי
מנהלת מחלקת ישובים וחקלאות

מבקרת המועצה

דברת לישאור
מבקרת המועצה

מחשוב

יורי כצנלסון
מחשוב

מתנדבים בקהילה

מירי ליבריידר
רכזת מתנדבים וקהילה

נוער

קטי דהרי
מנהלת מחלקת נוער
חנה פלדמן
מזכירת מחלקת נוער
נועה שפנר
מ"מ רכזת להב"ה ושילוב צרכים מיוחדים
שחר צ'יטונה
רכזת הדרכה
דור טרנוס
רכזת התנועה החדשה
רטה אגניצ'ו
רכז מנהיגות והתנדבות
קרן ליאור טמיר
רכזת גיל תיכון

ספורט

עומר גרינמן
מנהל מחלקת ספורט
אורטל פרידמן
מזכירת מחלקת ספורט וחוגים

ספרייה

ספרייה אזורית

טל שגב
מנהלת הספרייה
אביבה יעקבי
ספרנית
יהודית יצחק
ספרנית
נגה סינדני
ספרנית
טלי שטרית
ספרנית

רישוי עסקים

אבישג להבה
מנהלת מחלקת רישוי עסקים
אביבה מסיקה
מזכירת המחלקה
אמיר סיני
פקח רישוי עסקים

רכש

רוית רייטר גואטה
מנהלת מחלקה

שירות פסיכולוגי

שמעונה גרודזין-קיסרי
מנהלת השירות הפסיכולוגי
ליטל אבוקסיס
מזכירת השרות הפסיכולוגי

שירותים חברתיים

יפעת כהן
רכזת צח"י- צוותי חוסן וחירום ישוביים
עו"ס שירי גורי-קיסר
עו"ס היחידה לבני משפחה מטפלים באזרח הוותיק | רפרנטית- ניצולי שואה
עו"ס אורטל פינטו
עו"ס ותיקים- תימורים, בית עזרא, באר טוביה, חצב, עזריקם, שדה עוזיה, אמונים, עזר, אביגדור, שתולים, אורות, גבעתי, ניר בנים, ינון
עו"ס לאה יחיאלי
עו"ס נתיבים להורות | מטפלת- תחנה לטיפול זוגי ומשפחתי
מעין קולבקר
רכזת תעסוקה צעירים- ית"ד
פנינה אלבז
עו"ס מרחבית- חצב | רכזת סדרי דין | רכזת וועדות תכנון טיפול והערכה
סבטלנה ליפשיץ
תקציבנית המחלקה
טליה פוזן
מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים
לימור אמנו
מזכירת המחלקה | רכזת שי"ל | אחראית- תיק בריאות
לילך גרלה
עובדת מינהל זכאות
בר ישראל
תקציבנית המחלקה
עו"ס פנינה
עו"ס מרחבית- חצב רכזת סדרי דין רכזת וועדות תכנון טיפול והערכה
עו"ס טל מלול
עו"ס מרחבית כפר ורבורג | אורות | עו"ס לפי חוק הנוער | עו"ס נערות
עו"ס יפעת בוחניק
עו"ס מרחבית- עזר | ינון | אמונים | עו"ס לסדרי דין
עו"ס קרן לוי
עו"ס מרחבית באר טוביה | עו"ס היחידה למניעת אלימות במשפחה | עו"ס לפי חוק הנוער
עו"ס מור בייסברג
עו"ס מרחבית שתולים | אביגדור | גבעתי | ערוגות
עו"ס הילה יהודה
עובדת סוציאלית קהילתית עו"ס מרחבית תימורים | רכזת תחום מוגבלויות
עו"ס חמדה אורבך
עו"ס מרחבית- בצרון, קיבוץ חצור, שדה עוזיה וניר בנים
עו"ס רויטל אסולין
עו"ס היחידה למניעת אלימות במשפחה | עו"ס לסדרי דין | עו"ס מרחבית בית עזרא
עו"ס שירי פרג
עו"ס מרחבית- עזריקם ונווה מבטח
עו"ס גיתית חרותי
עו"ס מרחבית תלמי יחיאל | עו"ס נוער | עו"ס להבה
עו"ס אסתי דהן
עו"ס נוער | עו"ס מרחבית כפר אחים ואחווה
עו"ס איילת שחר-דייטש
מנהלת התחנה לטיפול זוגי ומשפחתי | מרכזת תחום הורות תוכנית לב- דמנציה
עו"ס תאיר נריה אוחנה
עו"ס צעירים- ית"ד
שני פחימה
רכזת תעסוקה צעירים- ית"ד
עו"ס נתנאלה רוקח
עו"ס נתיבים להורות מתבגרים | עו"ס חדרים חמים
ליטל מזוז
עו"ס תוכנית ית"ד- צעירים
מירי ליבריידר
רכזת מתנדבים וקהילה
עו"ס ענת ארז
עו"ס ותיקים- כפר ורבורג, כפר אחים, תלמי יחיאל, בצרון, נאות אחווה, ערוגות, חצור, נווה מבטח | רכזת מועדוני ותיקים
עו"ס שירי גורי- קיסר
עו"ס היחידה לבני משפחה מטפלים באזרח הוותיק רפרנטית- ניצולי שואה
עו"ס תמר רום
עו"ס היחידה לשלום האזרח הוותיק | עו"ס לחוק חוסים
אברהם ארז
מנהל מפעל תעסוקה רב נכויות

מזכירות ישובים

ערוגות
מזכירות המושב
תימורים
מזכירות המושב
תלמי יחיאל
מזכירות המושב
אביגדור
מזכירות המושב
שדה עוזיהו
מזכירות המושב
אורות
מזכירות המושב
אמונים
מזכירות המושב
באר טוביה
מזכירות המושב
בית עזרא
מזכירות המושב
בצרון
מזכירות המושב
גבעתי
מזכירות המושב
ינון
מזכירות המושב
ניר בנים
מזכירות המושב

תחבורה

מיכה אוזן
מנהל המחלקה
מלי פייביש
מזכירת המחלקה

תרבות

חן טהר
מנהלת תרבות
טלי חן
אחראית אודיטוריום

מחלקת שכר

ורד גולן
חשבת שכר
אסתר עמוס
מנהלת מחלקה
אלה יבלביץ
חשבת שכר וכ"א
ציפי עמרני
חשבת שכר וכ"א
אורנה גולדשטיין
חשבת שכר

מג"ב

דודו ג'אנו
שוטר קהילתי מרחב מ.א באר טוביה
רס"מ עדי זערור
מפקד בסיס הפעלה באר טוביה
רס"מ ג'ורג' שלום
מפקד בסיס הפעלה אמונים
רס"מ עומר ציפמן
מפקד בסיס הפעלה ביצרון
שירן אליהו
מש"ק אשכולי צפון
עמי בר
מש"ק אשכול מרכז
מאיר לגריסי
מש"ק אשכול מערבי
יצחק לוי
מש"ק אשכול מרכז